En Hamarat Benim Mukaddes kimdir? Mukaddes İsmayilova nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Mukaddes Hanım haftanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri oldu. Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Mukaddes İsmayilova izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Mukaddes İsmayilova kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim Mukaddes hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM MUKADDES İSMAYİLOVA KİMDİR?

44 yaşındaki Mukaddes Hanım, Özbekistanlı bir aşçıdır. Henüz 17 yaşındayken annesinin zoruyla evlendirildi. Bu evlilikten 3 kız, 1 erkek sahibi olan Mukaddes, hem anneanne hem de babaannedir. Eşi tarafından çocuklarıyla beraber evden atılınca annesinin evine dönüyor. Ardından eşinin 10 gün sonra başka biriyle evlendiğini öğreniyor.

Özbekistan’da bir süre ağabeyi ve ablasının yanında kalan Mukaddes Hanım, Türkiye’ye geldikten sonra ikinci evliliğini yapıyor. Zonguldaklı olan ikinci eşini sonradan sevdiğini ve çok mutlu olduğunu belirtiyor.

Mutfağın kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Mukaddes İsmayilova, güzel yemek yaptığını savunuyor. Çok temiz olduğunu ve dağınıklığa tahammül edemediğini belirten Mukaddes Hanım, hamarat olduğunu ve elinden oklavanın düşmediğini dile getiriyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir