Can Coşkun nereye gitti? Can Coşkun hangi kanalda?

featured

Halk TV spikeri Can Coşkun’un neden öğle haberlerini sunmadığı merak ediliyordu. Halk TV’nin gündüz kuşağında görünmeyen genç spiker nerede olduğuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Peki Halk TV spikeri Can Coşkun nerede, ayrıldı mı? Can Coşkun nereye transfer oldu? Can Coşkun hangi kanala geçti? İşte merak edilen soruların cevapları…

Cafer Mahiroğlu’nun sahibi olduğu Halk Tv’de uzun yıllar öğle haber kuşağında seyirci karşısına çıkan deneyimli spiker, son günlerde ekranlarda görülmeyince sevenleri tarafından merak edildi. Halk TV’yi açan izleyiciler, ekranda Coşkun yerine TGRT Haber’den transfer olan Ekrem Açıkel‘i görünce adeta neye uğradığını şaşırdı. Hal böyleyken Coşkun’un akıbeti de sorgulanmaya başlandı.

thumbnail
İlişkili Yazı
EKREM AÇIKEL NEDEN AYRILDI? TGRT Haber spikeri Ekrem Açıkel neden haber sunmuyor? Ekrem Açıkel ayrıldı mı?

Takipçileri tarafından nerede olduğu sorgulanan yakışıklı sunucu, sosyal medya hesabından yaşananları aktardı. Peki Halk TV sunucusu Can Coşkun nerede? Coşkun neden haber sunmuyor, Can Coşkun Halk Tv’den ayrıldı mı?

CAN COŞKUN NEREYE GİTTİ?

Can Coşkun 19 mart tarihinde sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada Halk Tv’den ayrıldığını birinci ağızdan doğrulamıştı. Coşkun açıklamasında haber sunuculuğuna devam edeceğinin de sinyalini vermiş ancak nerede çalışacağını henüz açıklamamıştı.

“10 yıla yakın süren Halk TV mesaisinin sonuna geldik. Yıllarca özel haber ve yayınlar ile açık ara farkla reyting rekorlarına imza attık. Kararımı Cuma akşamı bildirmiş ve yollarımı ayıracağımı sözlü olarak iletmiştim. Yarın resmi ayrılık sonrası yeni adresi duyurmak üzere.

Bu süre zarfında beraber emek harcadığım tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetici kadrosuna teşekkür ederim. Haber koşumuz sürecek.

Başta meslek büyüklerim, arkadaşlarım ve çok değerli izleyenler olmak üzere iyi dileklerini sunan binlerce mesajınız için teşekkürler. Etik gereği Cuma akşamı verdiğim yeni adres kararını, yarın sabah resmi ayrılık sonrası duyurmayı tercih ediyorum. Anlayışınıza sığınıyorum.”

Genç sunucu sonrasında Sözcü Tv’nin sosyal medya hesabını etiketleyerek, “Yeni döneme hazır mıyız? Çünkü yarın başlıyoruz. Kendi saatimizde, yine özel haber ve yayınlarla “fark” yaratmak için buluşalım.” ifadelerini kullandı.

Gün içerisinde tekrar açıklama yapan sunucu, Sözcü Tv’deki programının detaylarını paylaşarak sevenlerini yeni ekranına davet etti:

“Yeni adres: Sözcü Televizyonu. Yarından itibaren kendi saatimizde, hafta içi 13-16 arası beraberiz. Bildiğimiz işi, bildiğimiz şekilde yapacağız. Yıllarca özel haber ve yayın başarıları karşılığında teveccüh gösterdiğiniz reyting rekorlarını yine hak etmeye çalışacağız.”

can coşkun nereye gitti? can coşkun hangi kanalda?
can coşkun sözcü televizyonu

Can Coşkun’un Halk Tv’den ayrılmasının nedeni olarak yerine geçirilen Ekrem Açıkel için ise sosyal medyada muhalif ünlüler dahil olmak üzere birçok kullanıcıdan tepki geldi. Özellikle Ekrem Açıkel’in Fenerbahçe’ye karşı düzenlenen şike kumpasının basın sözcüsü olduğundan ve Ergenekon operasyonlarını köşesinde desteklemesinden dolayı Halk Tv yönetimine tepkiler geldi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir