CHP’li Ali Mahir Başarır: Binali Yıldırım ailesiyle birlikte Paramount Otel’de kaldı

featured

CHP Mersin milletvekili Ali Mahir Başarır, Sedat Peker‘in iddialarında sık sık adı geçen Paramount Otel ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. Başarır, eski Başbakan ve AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın 2017 Ağustos ayının sonunda ailesiyle birlikte bir hafta Paramount Otel’de kaldığını söyledi.

Ali Mahir Başarır’ın Halk TV’de Fatih Ertürk’ün sunduğu Günün Raporu programında yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde:

Binali Yıldırım ailesiyle birlikte kalıyor. O dönemin Başbakanı. Telefon sinyalleri de güvenlik kameraları da hepsi bunu teyit edecektir, kendisi de bunu doğrulayacaktır. Geceliği 106 bin lira olduğu söyleniyor. Orada bir mahkeme başkanı da kalmıştı, o da ‘Kendi cebimden 35 bin lira ödedim’ demişti.”

Bu ülkenin başbakanından bahsediyoruz. Şaibeli bir otelde ne işi var? Otelin kamera kayıtları Binali beyin cep telefonu sinyalleri vardır, korumasının telefonunun sinyalleri vardır. Hepsi araştırılmalı. 

Her tarafı yanlış. Kendisinin verebileceği bir para değil. Servetiyle ilgili büyük iddialar var. Oğluyla ilgili kendisiyle ilgili. Şu an milletvekili bunlar araştırılmalı. SBK‘nın sahipliğini yaptığı bir otelde başbakan olarak kalması araştırılmalı.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir