Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Akşener’ çıkışı: Dur bakalım bunlar iyi günler

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yapmış olduğu konuşmada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize ziyaretini eleştirdi. Erdoğan, yaşanan olaylardan Akşener’i sorumlu tutarak “Gelin hanıma görüldüğü gibi gayet güzel bir ders veriliyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener’in Rize ziyaretiyle ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Gelin hanım beni Netanyahu’nun yanına koyuyor, onun ardından memleketim Rize’ye gidiyor. Gelin hanıma görüldüğü gibi gayet güzel bir ders veriliyor. Ve nerede, nasıl adım atılacağını çok iyi bilmek lazım.”

“Burası Rize, sen kalkıp da Rize’nin uşağına bu şekilde hakaret edip onu Netanyahu gibi bebek katillerinin yanına koymaya kalkarsan yapılacak budur. Yine dua et ki gelin hanıma çok ileri gitmeden bir ders verdiler. Bu da Rizelinin edebini, adabını gösterir.

“İkizdere yetmedi bir de Çayeli’ne gitti. Orada da zaten gerekeni yaptılar. Ondan sonra da Trabzon’a gitmeye kalktı. Trabzon’da da hiç meydana çıkmayıp doğrudan uçağa gidip Ankara’ya döndü.

“Bu daha bir. Daha neler olacak neler. Daha dur bakalım bunlar iyi günler. Her şeyden önce ahde vefa diye bir şey var. Eğer ahde vefa olmazsa bu millet affetmez.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir