Fatih Altaylı’dan aşı tepkisi: İşte muhteşem sağlık sistemi

featured

Gazeteci Fatih Altaylı, Taksim Araştırma Hastanesi’ne koronavirüs aşısı yaptırmak için yüzlerce kişinin geldiğini belirterek, “Herkes bekliyor. Aşı yapılmıyor. Açıklama yapan da yok” diye tepki gösterdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya, “Elde aşı olmadığı yolunda iddialar var. Yoksa söyleyin corona kapmadan evimize dönelim” diye seslenen Altaylı, ardından yaptığı paylaşımda aşının olmadığı açıklaması yapıldığını iletti. 

Altaylı, “Aşı gelmemiş. İsterseniz gelin isterseniz gece şansınızı deneyin olmadı yarın yine gelin dediler. Ama o da garanti değil. İşte size muhteşem sağlık sistemi” ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı paylaşımında şunları kaydetti:

“Taksim araştırma hastanesinde yüzlerce kişi aşı için gelmiş. Herkes bekliyor. Aşı yapılmıyor. Açıklama yapan da yok. Elde aşı olmadığı yolunda iddialar var. Yoksa söyleyin corona kapmadan evimize dönelim.

Bir açıklama yapıldı. Aşı gelmemiş. İsterseniz gelin isterseniz gece şansınızı deneyin olmadı yarın yine gelin dediler. Ama o da garanti değil. İşte size muhteşem sağlık sistemi.”

Sonrasında bir paylaşım daha yapan Altaylı, “Biz de yalan yok. Olamadık. Şansımızı akşam deneyeceğiz. Her şeye rağmen buna da şükür” diyerek telefonuna gelen “Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi aşı polikliniğinden gün içine aldığınız Biontech aşı randevunuz sistemsel bir sıkıntı nedeniyle saat 18:00 itibari ile uygulanmaya başlayacaktır” mesajını paylaştı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir