Fazıl Say'a Şok! Zabıtalar ve komşuları kapıda...

4 Ocak'ta Nişantaş'ında yan yana iki apartmanın bahçe katlarını satın alıp birleştirirken, perde duvarlarını yıktığı söylenen Fazıl Say'ı komşuları belediyeye şikayet etti. Günaydın Yazarı Bülent Cankurt'un yazısına göre, Beşiktaş Belediyesi bu olayları yakından takip ediyor.

featured

Günaydın Yazarı Bülent Cankurt’un yazısına göre; Fazıl Say’ın 4 Ocak’ta, Nişantaşı’nda yan yana iki apartmanın bahçe katlarını satın alıp birleştirdiğini, bunu yaparken de apartmanların perde duvarlarını yıktığı ve herkes depreme karşı apartmanlarını güçlendirmeye çalışırken Fazıl Say’ın iki apartmanı birden riske soktuğu öğrenildi. Olay sonrası komşuları Beşiktaş Belediyesi’ne şikayetlerde bulundu. Şikayet üzerine belediye, Say’ın evine tespit için zabıtaları göndermiş ancak Say’ı evde bulamamışlar. Birkaç defa daha gelip Say’ın ABD’de olduğu öğrenen zabıtalar, kapıya bir yazı bırakıp belediye ile irtibata geçmesini istemişler.

Konuyla ilgili Say tarafından henüz bir açıklama gelmedi. En son 16 Ocak’ta New York’ta konser veren Say’ın önümüzdeki hafta İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

Ünlü piyanistin, diken üstünde olan komşularının, apartmanlara ‘riskli’ raporunun verilip mühürlenmesinden korktukları öğrenildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir