Kırşehir okullar tatil mi? 20 Aralık Kırşehir kar tatili var mı? Kırşehir hava durumu

featured

Türkiye’nin büyük bölümü kar yağışının etkisi altına girdi. Kar yağışının yoğun olduğu şehirlerden Kırşehir’de binlerce öğrenci yarın okulların tatil edilip edilmediğini merak ediyor. Peki Kırşehir’de okullar tatil mi? 20 Aralık Pazartesi günü Kırşehir’de kar tatili var mı? İşte Kırşehir’de hava durumu ve Kırşehir Valiliğinin son dakika açıklaması…

KONYA’DA EĞİTİME 1 GÜN ARA VERİLDİ

Konyada dün geceden itibaren etkisini sürdüren kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, Konya merkez ve ilçelerinde etkili kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yüz yüze eğitime bir gün ara verildi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyyit Ali Büyük, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, tamamı Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Konya merkeze bağlı 24 ilçede, 20 Aralık Pazartesi günü eğime bir gün ara verildiğini duyurdu.

Buna göre merkez ilçeler Meram, Selçuklu ve Karatay ile Cihanbeyli, Ahırlı, Altınekin, Akören, Bozkır, Derebucak, Çeltik, Derbent, Hadim, Taşkent, Sarayönü, Yalıhüyük, Yunak, Doğanhisar, Ilgın, Akşehir, Kadınhanı, Hüyük, Seydişehir, Beyşehir ve Çumra ilçelerinde eğitim çevrim içi gerçekleştirilecek.

KIRŞEHİR’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Kırşehir’de kar yağışı ara ara etkili olsa da Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminine göre 20 Aralık Pazartesi günü yağışın, yerini çok bulutlu havaya bırakması bekleniyor.

Kırşehir Valiliği yarın eğitime ara verilmesiyle ilgili ise şu ana kadar herhangi bir açıklamada bulunmadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir