Playstation hayranları dikkat! Beğenmediğiniz oyundan para iadesini 40 saat sonra da alabilirsiniz

playstation oyun

Playstation, 2024 yılı için birbirinden şahane oyunlar sundu. Fakat hayal kırıklığına uğradığınız, beğenmediğiniz oyunu almanızın üzerinden 40 gün geçse de yaklaşık 3 bin lira kadar para iadesi alabilirsiniz.

Ucuz oyunlar için parayı gözden çıkarabilirsiniz ama binlerce lira ödediğiniz oyun sizi mutlu etmezse de çözümü var. Birçok insan satın alınan oyunun üzerinden 40 gün geçse de Playstation’dan 70 sterlini yani yaklaşık 3 bin TL’yi geri alabildiğini söyledi.

Playstation

Örneğin, Suicide Squad: Kill the Justice League ve Skull & Bones gibi oyunlar için büyük meblağlar ödedi. Özellikle Suicide Squad oyununda, insanların oyununu etkileyen çok sayıda hata ortaya çıktı. Çoğu şirket, çok sayıda oyun saatinin ardından oyun iadesini reddediyor.

Bir sosyal medya kullanıcısı, Reddit’te oyunu neredeyse 40 saat oynamasına rağmen Suicide Squad için PlayStation’dan para iadesi aldığını söyledi.

PEKİ, PLAYSTATION’DAN NASIL PARA İADESİ ALINIR?

Reddit kullanıcısı, oyunla ilgili yaşadığı sorunları bildirmek için web sohbeti aracılığıyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçti. Bir dizi görüşmenin ardından sorunların kullanıcı tarafından çözülemeyeceğine karar verildi ve para iadesi yapıldı.

Kullanıcı, oyunu PlayStation Store fonlarını kullanarak satın aldığını, yani paranın cüzdanına iade edildiğini belirtiyor.

Bu, şirketin zarara uğramaması için iade edilen parayı yine de PlayStation oyunlarına harcamak zorunda kalacakları anlamına geliyor.

SEVİYE 4’E YÜKSELMENİZ ŞART

Konudaki diğer kullanıcılar bunun, kişinin PlayStation Stars sadakat programındaki durumuyla ilgili olduğuna inanıyor.

Bir oyuncu PlayStation Stars’ta en yüksek rütbe olan Seviye 4’e ulaştığında daha iyi müşteri hizmetlerine erişim kazanır.

Üst düzey PlayStation Stars kullanıcıları çok sayıda PlayStation oyunu satın alıp oynuyor ve bu da onlara ayrıcalıklı muamele sağlıyor.

Tüm kullanıcılar için geri ödeme geçerli olmayabilir ancak mağaza parasıyla satın aldıysanız ve PlayStation Stars’ta Seviye 4’e sahipseniz denemeye değer.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir