Sedat Peker Erdoğan videosunu erteledi, 10 bin dolar maaş alan siyasetçiyi açıklayacak

featured

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medyadan paylaşım yaparak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun dile getirdiği, kendisinden ’10 bin dolar maaş alan’ siyasetçi ile ilgili açıklama yapacağını ifade etti. Peker, “Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü Sülüman’ı kibrit kutusuna sokacağım” dedi.

Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘la ilgili çekeceği videoyu ertelediğini ifade ederek “Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum” dedi.

Peker’in açıklamaları şu şekilde:

“Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar.

Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.”

Bana geri adım attı diyen kardeşlerim; bizde geri adım olmaz. Hep ileri hep ileri. Ancak siz insan psikolojisinden, toplum sosyolojisinden, sözlü savaş sanatından bir haber olduğunuz için böyle yorumluyorsunuz. Bana güvenin. Tayyip abiyle ölüm bile olsa karşılıklı helalleşeceğiz.

Ayın on dördünden sonra görüşeceğiz. Benim gibi 40 yaşından büyük olanlar üzülmeyin. Sizlerde misafirsiniz. Bu pazar günü çok şenlikli olacak.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir