Turgut Altınok “Yılın en başarılı ve en çalışkan belediye başkanı” ödülüne layık görüldü

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 2. Uluslararası Altın Ay Ödül Töreni’nde (Gold Moon Altınay) “Yılın En Başarılı ve En Çalışkan Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

featured

Adı bir süredir AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı için geçen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ‘Yılın En Başarılı ve En Çalışkan Belediye Başkanı’ ödülünün sahibi oldu.

Uluslararası Altın Ay Ödül Töreni’nde (Gold Moon Altınay) aynı zamanda iş dünyasından sanatçılara, sinema yapımcılarından medya ve sivil toplum kuruluşlarına kadar birçok alanda faaliyet gösteren temsilcilere ödülleri takdim edildi.

Başkan Turgut Altınok törende yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu:

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'a 'Yılın En Başarılı ve En Çalışkan Belediye Başkanı' ödülü verildi.

TURGUT ALTINOK: VATANINI SEVİYORSAN ÇOK ÇALIŞACAKSIN

“Şahsımı ödüle layık gören katılımcılara teşekkür ediyorum. Marifet iltifata tabidir. Burada birçok alanda üreten ve devletimize katkı sunan iş insanları, sanatçılar ve STK’lar var. Devletimize hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Vatan sevgisi vatana hizmetle ölçülür’ diyor. Vatanını seviyorsan çok çalışacaksın. Samimi ve dürüst çalışırsan gönüllere giriyorsun. Gönüller alan, vatandaşımıza dokunan hizmetlerimizle inşallah hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir