Uber, Türkiye’de aşı yaptırmaya gidenlere ücretsiz yolculuk kampanyası başlattı

featured

Uber, Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla önemli bir proje duyurdu. Buna göre 24 Mayıs tarihi itibariyle Covid-19 aşısı yaptırmak için İstanbul ve Ankara’daki devlet hastanelerine giden herkese UBERAŞI koduyla kullanabilecekleri iki ücretsiz yolculuk hediye edileceği açıklandı. Kampanyadan kendi aşı randevusuna gidip gelmek veya aşı olacak bir yakınının Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak isteyenlerin yararlanabileceği bildirildi.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı bu kampanya için 1 Milyon TL bütçe ayrıldığını belirterek, “Tüm dünyada yaşanan bu pandemi döneminde aşılar salgını yenmek için tek umudumuz. Türkiye’de devam etmekte olan aşılama sürecinde Uber kullanıcılarına aşı olmaya gidiş ve dönüş yolculuklarında destek sağlayabileceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, UBERAŞI kodunu uygulamaya girerek faydalanılabilecek kampanyanın 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayacağı ve kampanyadan yalnızca başlangıç veya bitiş noktası devlet hastanelerindeki aşı merkezleri olan yolculuklar için faydalanılabileceği duyuruldu. Açıklamada, UBERAŞI kodunun iki yolculukta kullanılabileceği ve yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarının 40 TL olacağı belirtildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir