Yılmaz Özdil Uğur Dündar kavgası canlı yayın | Uğur Dündar Yılmaz Özdil neden kavga etti?

featured

Yılmaz Özdil Uğur Dündar kavgasının perde arkası merak ediliyor. Türk basınının önemli gazetecilerinden Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil birbirine girdi. Yılmaz Özdil’in Artı 1 TV ile ilgili iddiası, duayen gazeteci Uğur Dündar’ı çileden çıkardı. Peki daha önce çok yakın arkadaş olan bu iki isim neden kavga etti? İşte tüm yaşananlar ve canlı yayındaki o sözler…

YILMAZ ÖZDİL UĞUR DÜNDAR NEDEN KAVGA ETTİ?

Sedat Peker’in iddiaları sonrası Türkiye’nin en çok konuştuğu kişilerden biri haline gelen Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor. Avusturya’da gözaltına alınan ve ABD tarafından kara para aklanmakla suçlanan Korkmaz hakkında bir iddia da Yılmaz Özdil’den geldi.

Gazeteci Yılmaz Özdil, Sezgin Baran Korkmaz’ın iddianamesinde, Türkiye’de bir televizyon kanalı kurduğu ve bu TV kanalında bazı güvenilir gazetecilerin de bulunduğu ifadelerinin yer aldığını öne sürdü.

UĞUR DÜNDAR: SAKIN CENAZEME GELME

Ancak Özdil’in bu iddiaları Uğur Dündar’ı çileden çıkardı. Duayen gazeteci Dündar, TELE1 canlı yayınında Tuncay Mollaveisoğlu ile beraber Yılmaz Özdil’e sert sözlerle yüklendi.

“Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmesin” diyen Dündar, “Sakın cenazeme gelme. Yılmaz Özdil benim için bitmiştir. Sana yazıklar olsun. Hala ‘değerli ağabeyim’ diyor. Sakın bana değerli ağabeyim deme. Sen artık değersiz Yılmaz’sın. Karşıma çıkarsan çok fena olur. Daha fazla uzatırsa bir tane çarpar yollarım. Yine söylüyorum sakın cenazeme gelmesin. Benim için bitmiştir. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

YILMAZ ÖZDİL’DEN YENİ AÇIKLAMA

Uğur Dündar’ın canlı yayındaki sert sözleri üzerine Yılmaz Özdil yeni bir açıklama yaparak, “SBK (Sezgin Baran Korkmaz) iddianamesinde yazılanları sordum, Tele1’de değerli ağabeyim Uğur Dündar’la Tuncay Mollaveisoğlu beni eleştiriyor, sormayayım o halde…

MÜJDAT GEZEN TARAFINI BELLİ ETTİ

Daha önce Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil ile birçok kez televizyon programına çıkan usta sanatçı Müjdat Gezen, gündeme damga vuran tartışmada tarafını belli etti.

(Müjdat Gezen tarafını belli etti)

Gezen, canlı yayına telefonla bağlanarak Uğur Dündar’ın yanında olduğunu söyledi. İşte Müjdat Gezen’in o sözleri…

İşte programın tamamı…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir