Anonsçu Veyis kimdir? | Sedat Peker’in bahsettiği Anonsçu Veyis kimdir, gerçek adı ne? | Veyis Ateş kimdir, nereli?

featured

Sedat Peker son videolarında Anonsçu Veyis diye birinden bahsetti. Peki Sedat Peker kime Anonsçu Veyis diyor? Anonsçu Veyis kimdir, nereli, kaç yaşında, gerçek adı ne?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, pazar günü yayınlayacağı yeni videonun detaylarını paylaşmaya devam ediyor. Peker, ‘helalleşme’ konusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Biden ile görüşeceği 14 Haziran sonrasına ertelediğini duyurmuştu. Sonrasında ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Demirören grubuna değineceğini ve 10 bin dolar alan siyasetçiyi açıklayacağını belirten Peker, bugün yeni bir paylaşım daha yaparak Habertürk spikeri ve program sunucusu Veyis Ateş’i de hedefine koydu.

Sedat Peker Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Habertürk kanalında süslü süleyman’ı aklamak için sözde muhalif gazeteciler çağırıp tezgahı kuran anonsçu veyis’i ( veyis ateş) yoklamalara konuk oyuncu olarak alacağız. Anonsçu veyis sen zalimin yanında saf tuttun, pazar günü görüşeceğiz. Seni de kibrit kutusuna sokacağım.” dedi.

TIKLAYINIZ | Sedat Peker Erdoğan videosunu erteledi, 10 bin dolar maaş alan siyasetçiyi açıklayacak

ANONSÇU VEYİS ATEŞ KİMDİR?

Sedat Peker’in “Anonsçu” dediği gazeteci Veyis Ateş’in tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’tir. Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünde tamamlayan Ateş, üniversite yıllarında radyoya ilgi duydu ve Cem Radyo ile radyoculuk alanına giriş yaptı.

Ateş, 2006 yılında TV NET’de çalışmaya başladı, burada Ana Haber sunuculuğu yaptı, Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül’le Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını sundu.

2013 yılında Habertürk TV’ye geçti ve hemen ardından 2016’da Habertürk TV Genel Müdürü oldu. Ateş, 2018 yılında bu görevinden istifa ederek programcı ve yazar olarak hayatına devam edeceğini açıklamıştı.

Veyis Ateş, Habertürk’te “Büyük Sorular” ve “Akılda Kalan” programı ile ekrana gelmeye devam ediyor. Ayrıca Veyis Ateş Spikerler Derneği Genel Başkanlığı da yapıyor. Kevser Ateş ile bir süre evli kalan ünlü sunucu, 2016 yılında boşanmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir