Beşiktaşlı Josef de Souza ameliyat olacak

Beşiktaşlı Josef de Souza'nın, sağ dizinden menisküs ameliyatı olacağı ve sahalardan yaklaşık 2-3 ay süreyle uzak kalacağı açıklandı.

featured

Beşiktaş kulübü tarafından yapılan açıklamada, Avusturya kampında Werder Bremen ile yapılan hazırlık maçında sakatlanan 33 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Josef de Souza’nın, sağ dizinden artroskopik menisküs ameliyatı olacağı duyuruldu.

Siyah-beyazlı kulüp, tecrübeli oyuncunun sağlık durumuyla ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Futbol A Takımı’mızın Avusturya kampında oyuncumuz Josef de Souza’nın, sağ dizinde ağrı hissetmesi üzerine yapılan MR görüntülemesinde sağ diz lateral menisküs yırtığı saptanmış ve konservatif tedaviye başlanmıştır. Ancak oyuncumuzun dizindeki reaksiyonun konservatif tedaviye yanıt vermediği değerlendirilmiş olup, 20 Temmuz’da artroskopik menisküs cerrahisi işlemi yapılmasına karar verilmiştir.”

Brezilyalı oyuncunun sahalardan 2-3 ay arası uzak kalması bekleniyor.

Josef de Souza: Daha güçlü döneceğim!

Josef de Souza, sakatlığına ilişkin olarak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Her savaşı kazanamayız ama kazanamamamız kaybettiğimiz anlamına da gelmez. Bu ameliyatı olmak zorunda kalmamak için çok savaştım ama maalesef bazen işler bizim kontrolümüzde olmuyor. Ancak her zaman başlangıçlar değil; sonlar önemlidir. Eminim ki bu sezonu her zaman olduğu gibi güçlü ve sağlam bir şekilde bitireceğim.

josef de souza instagram paylaşımı

Tekrar güçlü olmanın verdiği onurla yapmayı en çok sevdiğim şey olan futbol oynamaya devam edeceğim. Doktorlarımıza ve sağlık ekibimize ameliyat olmadan iyileşmem için gösterdikleri çaba için teşekkür ediyorum ama maalesef ameliyat olmak zorundayım. Artık önümüze bakma zamanı. Çok kısa süre içinde daha güçlü döneceğim!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir