ETS Tur reklamı kim oynuyor? ETS Tur reklamında oynayan kızın adı ne?

featured

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ekranlarda da tatil firmalarının reklamları artmaya başladı. Bunlar içerisinde en çok dikkat çeken ise ETS Tur’un yazın tüm cıvıltısını izleyiciye yansıtan başarılı reklam filmi oldu. Firmanın reklamında yer alan ünlü oyuncu, güzelliğiyle dikkat çekti. Peki ETS tur reklamında kim oynuyor? ETS Tur reklamında oynayan kızın adı ne? İşte yanıtı…

ETS Tur reklamında kim oynuyor?

Sevilen oyuncu Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu.

Neşeli tatil anlarını ve bir arada olmanın mutluluğunu yansıtan aile konsepti ile dikkat çeken reklam filminde Boz’a, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da eşlik etti.

ets tur reklamı müge boz

“ETS’yle biz, mutlu bir aileyiz!” mesajı ile yayına giren filmde aile konsepti öne çıkarken Boz ve ailesi, sıcak tatil anlarını yansıtan görüntülere enerjileri ve sempatik tavırları ile eşlik ediyor. Müge Boz’un ailesi ile birlikte olduğu anların yanı sıra tatilde olan pek çok farklı insanın da neşeli anlarına tanık olduğumuz ilk film, tatilde bir arada olmanın mutluluğunu yansıtıyor. Serinin tüm filmlerinde aynı enerjinin yakalandığı kampanya, yıl boyunca farklı reklam filmleri ile yayında olacak.

Televizyon, sinema, açık hava ve dijital başta olmak üzere tüm mecralarda yayınlanacak kampanyanın arkasında; dünyanın en büyük bağımsız ajans networkü ICOM’un tek Türkiye temsilcisi Teşkilat bulunuyor. Yapımında Case Productions’ın, yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Ozan Yalabık’ın yer aldığı serinin özgün müziklerinin ardındaki isim de ünlü besteci Rahman Altın. Serinin fotoğrafları ise Mustafa Nurdoğdu imzasını taşıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir