İş Faktoring’de Şahismail Şimşek devri

İş Faktoring'de yeni dönem başlıyor. Şirketin Genel Müdürlük görevine, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Şahismail Şimşek atandı. Şimşek, 1 Nisan 2022'den itibaren yeni görevine başlayacak.

featured

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki İş Faktoring’de, 26 Ağustos 2019’dan bu yana Genel Müdürlük koltuğunda oturan Ömer Karakuş’un yerine Şahismail Şimşek atandı. Şimşek, 1 Nisan 2022 tarihinden itibaren yeni görevine resmen başlayacak.

ŞAHİSMAİL ŞİMŞEK KİMDİR?

1968 yılında Erzurum’da doğan Şahismail Şimşek, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olan Şahismail Şimşek, 1992 yılında İş Bankası’nın Yenişehir/Ankara Şubesi’nde Memur olarak göreve başladı. Çeşitli kademelerdeki görevlerinin ardından 2007’de Ticari Bankacılık Ürün Bölümü’nde Müdür Yardımcısı ve Birim Müdürü olarak çalıştı.

Daha sonra Avcılar Ticari Şube Müdürü ve Ticari Bankacılık Satış Müdürü olan Şimşek, Kasım 2017’den bu yana İş Bankası’nda Genel Müdür Yardımcısı görevinde bulunuyordu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir