Okan Buruk’un oğlu hasta mı? Okan Buruk oğlu Ali Yiğit’in hastalığı ne, sağlık durumu nasıl?

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk oğlu Ali Yiğit'in tedavisi için gittiği Paris'ten döndü. Sarı kırmızılılara 2 yıllık imza atan Okan Buruk'un oğlunun sağlık durumu merak konusu oldu. Peki Okan Buruk'un oğlu hasta mı? Okan Buruk'un oğlu Ali Yiğit'in hastalığı ne, sağlık durumu nasıl? Konuya ilişkin tüm ayrıntılar haberimizde...

featured

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Okan Buruk oğlu Yiğit Ali için gittiği Fransa’dan bu hafta döndü. Sarı kırmızılılarla resmi sözleşmeye imza atan Okan Buruk’la ilgili medyaya yansıyan haberlerde Okan Buruk’un oğlu ile ilgili detay dikkat çekti. Pek çok kişi başarılı hocanın oğlunun sağlık durumunu merak etmeye başladı. Peki Okan Buruk’un oğlu hasta mı? Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit’in hastalığı ne? Okan Buruk’un oğlu ne hastası, sağlık durumu nasıl? İşte detaylar…

okan buruk oğlu Ali Yiğit'in hastalığı ne

OKAN BURUK OĞLUNUN TEDAVİSİ İÇİN PARİS’E GİTTİ

Galatasaray ile 1+1 yıllık resmi sözleşme imzalayan Okan Buruk futbolculuk kariyerinden sonra yuvasına hoca olarak döndü. Hem başkan Dursun Özbek hem de Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, cumartesi günü başarılı hoca ile telefonda görüşerek ilk teması kurdu. Bir süredir yurt dışında olan Okan Buruk hafta içinde İstanbul’a döndü. Başarılı çalıştırıcı sarı kırmızılılarla 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Okan Buruk oğlu Ali Yiğit ile beraber Fransa’nın başkenti Paris’teyken, bunun sebebinin ‘oğlunun tedavisi’ olduğu ortaya çıktı. Medyaya yansıyan haberlerde ünlü teknik adamın oğlunun tedavisi için yurt dışına çıktığı, hatta bu yüzden Başakşehir’den ayrıldıktan sonra kendisine birçok teklif gelmesine rağmen bunları reddettiği belirtildi.

Söz konusu haberlerden sonra Okan Buruk’un oğlunun hastalığının ne olduğu ve sağlık durumu merak konusu oldu.

okan buruk oğlu hasta mı

ALİ YİĞİT BURUK KAÇ YAŞINDA?

Futbolculuk döneminde efsaneleri arasında yer aldığı Galatasaray’a yıllar sonra teknik direktör olarak dönen Okan Buruk 2007 yılında eski Türkiye güzeli Nihan Akkuş ile evlendi. Çiftin 2009 yılında Ali Yiğit isminde bir oğlu dünyaya geldi. Okan Buruk oğlu ile beraber çekildiği fotoğrafları sık sık sosyal medya hesaplarından da paylaşıyor.

Okan Buruk oğlu Ali Yiğit ile beraber…

OKAN BURUK OĞLU HASTALIĞI NE?

Şimdilerde 13 yaşında olan Ali Yiğit Buruk’un lösemi hastası olduğu öğrenildi. Çocuklarının üstüne titreyen Okan ve Nihan Buruk çifti, onun sağlığına kavuşması için adeta seferber olmuştu. Ve bir süredir süren tedavinin ardından güzel haber geldi. Ali Yiğit’in hastalığı büyük ölçüde atlattığı bildirildi.

Konuya ilişkin Okan Buruk ile yaptığı görüşmeyi aktaran gazeteci Süleyman Rodop, “Okan’ın oğlu Ali Yiğit’in bir rahatsızlığı vardı ve yurt dışında tedavi görmesi gerekiyordu. Bu tedavi olumlu sonuç vermiş. Hastalıktan kurtuldukları için göklere uçuyordu” diye konuştu.

Galatasaray ile anlaşan Okan Buruk oğlunun da iyileşmesiyle çifte mutluluğu bir arada yaşarken, babasını Galatasaray’ın hocası olarak görmek isteyen Ali Yiğit’in de hayali gerçekleşmiş oldu.

5
mutlu
Mutlu
4
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir