Okan Buruk’un oğlu hasta mı? Okan Buruk oğlu Ali Yiğit’in hastalığı ne, sağlık durumu nasıl?

Galatasaray'ın teknik direktörü Okan Buruk oğlu Ali Yiğit'i rahatsızlığına rağmen hiçbir maçta yanından ayırmadı. Başarılı hoca şampiyonlukla biten sezonun her maçın ardından sevincini sahada oğlu ile paylaştı. Peki Okan Buruk'un oğlunun hastalığı ne, sağlık durumu nasıl? Okan Buruk'un oğlu Ali Yiğit hasta mı? İşte tüm detaylar...

featured

Galatasaray’ın teknik direktörü Okan Buruk oğlu Ali Yiğit’i şampiyonluğa giden yolda hiç yanından ayırmadı. Sarı kırmızılıların galibiyet sevinçlerinde futbolcularla boy gösteren Ali Yiğit’e sarı kırmızılılar da destek çıkarken, genç aslanın hayat hikayesinden dram çıktı.

Okan Buruk’un oğlunun hastalığı merak konusu oldu. Pek çok kişi başarılı hocanın oğlunun sağlık durumunu merak etmeye başladı. Peki Okan Buruk’un oğlu hasta mı? Okan Buruk’un oğlunun hastalığı ne? Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit ne hastası, sağlık durumu nasıl? İşte detaylar…

okan buruk oğlu Ali Yiğit'in hastalığı ne

OKAN BURUK OĞLUNUN TEDAVİSİ İÇİN PARİS’E GİTTİ

Galatasaray ile 1+1 yıllık resmi sözleşme imzalayan Okan Buruk futbolculuk kariyerinden sonra yuvasına hoca olarak döndü. Hem başkan Dursun Özbek hem de Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, 2022’nin haziran ayında başarılı hoca ile telefonda görüşerek ilk teması kurdu. Bir süredir yurt dışında olan Okan Buruk İstanbul’a dönerek sarı kırmızılılarla 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit ile beraber Fransa’nın başkenti Paris’te bulunmasının sebebinin ‘oğlunun tedavisi’ olduğu ortaya çıktı. Medyaya yansıyan haberlerde ünlü teknik adamın oğlunun tedavisi için yurt dışına çıktığı, hatta bu yüzden Başakşehir’den ayrıldıktan sonra kendisine birçok teklif gelmesine rağmen bunları reddettiği belirtildi.

Söz konusu haberlerden sonra Okan Buruk’un oğlunun hastalığının ne olduğu ve sağlık durumu merak konusu oldu.

okan buruk oğlu hasta mı

ALİ YİĞİT BURUK KAÇ YAŞINDA?

Futbolculuk döneminde efsaneleri arasında yer aldığı Galatasaray’a yıllar sonra teknik direktör olarak dönen Okan Buruk 2007 yılında eski Türkiye güzeli Nihan Akkuş ile evlendi. Çiftin 2009 yılında Ali Yiğit isminde bir oğlu dünyaya geldi. Okan Buruk oğlu ile beraber çekildiği fotoğrafları sık sık sosyal medya hesaplarından da paylaşıyor.

Okan Buruk'un oğlunun hastalığı ne?

OKAN BURUK’UN OĞLUNUN HASTALIĞI NE?

Şimdilerde 13 yaşında olan Ali Yiğit Buruk’un lösemi hastası olduğu öğrenildi. Çocuklarının üstüne titreyen Okan ve Nihan Buruk çifti, onun sağlığına kavuşması için adeta seferber olmuştu. Ve bir süredir süren tedavinin ardından güzel haber geldi. Ali Yiğit’in hastalığı büyük ölçüde atlattığı bildirildi.

Konuya ilişkin Okan Buruk ile yaptığı görüşmeyi aktaran gazeteci Süleyman Rodop, “Okan’ın oğlu Ali Yiğit’in bir rahatsızlığı vardı ve yurt dışında tedavi görmesi gerekiyordu. Bu tedavi olumlu sonuç vermiş. Hastalıktan kurtuldukları için göklere uçuyordu” diye konuştu.

Galatasaray ile anlaşan Okan Buruk oğlunun da iyileşmesiyle çifte mutluluğu bir arada yaşarken, babasını Galatasaray’ın hocası olarak görmek isteyen Ali Yiğit’in de hayali gerçekleşmiş oldu. Sarı kırmızılılar sezonu şampiyon olarak tamamlayınca baba oğulun sevinci katlanmış oldu.

54
mutlu
Mutlu
11
_zg_n
Üzgün
5
sinirli
Sinirli
15
_a_rm_
Şaşırmış
17
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir