Beldeye ‘para yatırmalı ATM’ geldi, belediye başkanı Erdoğan ve Bahçeli’ye teşekkür etti

Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, beldeye 'para yatırma' özelliği olan bir ATM getirilmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli’ye teşekkür etti.

featured

Beldeye ‘para yatırmalı ATM’ geldi, belediye başkanı Erdoğan ve Bahçeli’ye teşekkür etti.

Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, beldeye ‘para yatırma’ özelliği olan bir ATM getirilmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli’ye teşekkür etti.

Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya beldesinde bulunan bir ATM’nin yenilenmesinin ardından Belediye Başkanı İlkay Güngör’den açıklama geldi.

Beldede bulunan uzun uğraşlar sonucunda yenilenerek para çekme değil para yatırma haznesiyle birlikte hizmete alındığına dikkat çeken hizmette emeği bulunan isimlere teşekkür etti.

para yatırmalı atm kızılkaya belediye başkanı ilkay güngör

İlkay Güngör’ün sosyal medya paylaşımları şu şekilde:

PARA YATIRMALI ATM BELDEMİZE KURULDU

“Beldemizde bulunan Ziraat Bankası ATM’ si uzun uğraşlar sonucunda yenilenerek , sadece para çekme değil para yatırma haznesiyle birlikte hizmete alındı.

Bu hizmet için Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli’ ye , Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’a , Ak Parti Burdur Milletvekilleri Sn. Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a, Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Sn. Hikmet Ökte’ye, Ziraat Bankası Bucak Şube Müdürü Sn. Muhammet Birinkulu’ya ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.”

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir