Zuhal Topal Yemekteyiz Sedanur kimdir? Sedanur Küçükbulut Sungun kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Sedanur Küçükbulut Sungun iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Sedanur Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Sedanur kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Sedanur, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Sedanur kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Sedanur Küçükbulut Sungun nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İlayda Bingöl, Sedanur Küçükbulut Sungun, Ferhat Gül, Aynur Bakır ve Furkan Cücük oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ SEDANUR KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sedanur kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Sedanur Hanım’ı merak ediyor. Sedanur Küçükbulut 27 yaşındadır ve eczane teknisyenliği yapmaktadır. İzmir Karşıyakalı olan Sedanur Hanım, 5 yıldır evlidir.

Sedanur Hanım kendisini tanıtırken “İzmir’den geliyorum ve gelirken bütün malzemelerimi, bıçağımı, limon sıkacağımı, kesme tahtamı, her ürünümü yanımda taşıdım getirdim. Bu haftaki yarışmacıları tanımıyorum. Tabi ki çok merak ediyorum ama yemekle hiç ilgisi olmamış, hayatında yemek yapmamış, buraya geleyim de iki dakika ekranda gözükeyim diye insanların vaktini çalan, emeğimizin boşa gitmesine sebep olan, bir de hiçbir şey bilmediği halde kıt puan veren insanlara sinir oluyorum ” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ SEDANUR’UN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Damla Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir