Cihan Ekşioğlu kimdir? Sedat Peker’in gündeme getirdiği Cihan Ekşioğlu nereli, kaç yaşında?

featured

Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Sedat Peker‘in iddialarının ardından iş insanı Cihan Ekşioğlu’nun kim olduğu internet üzerinden sorgulanmaya başlandı. İnşaat, teknoloji ve savunma teknolojileri bulunan Cihan Ekşioğlu ne iş yapıyor? Ekşioğlu, İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin sahibi olmasıyla biliniyor.

Cihan Ekşioğlu

Cihan Ekşioğlu kimdir?

Cihan Ekşioğlu, 1979 yılından Ordu’nun Mesudiye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Meslek hayatına ekonomist ve araştırmacı olarak atılan Cihan ekşioğlu, EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cihan Ekşioğlu, İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin sahibidir.

Cihan Ekşioğlu-Ekba Holding bünyesindeki şirketler

EKBA Holding, inşaat sektöründe öncelikli olarak tercih edilen markalar arasında yer alıyor. 70 yıldan fazla zamandır inşaat sektöründe tecrübesi olan EKBA Holding tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında birçok projeler hayata geçirdi.

Şirketin büyük ölçekli ve küçük ölçekli, yurtiçi ve yurtdışı merkezli projeleri aynı anda yönetecek deneyimi bulunuyor. Yurt içindekilerin yanı sıra, yurt dışında da fark yaratan büyük ölçekli inşaat projelerinde EKBA Holding imzası bulunuyor.

Bodrum’daki projelerini tamamlayan EKBA Holding, Torbalı’da, Kağıthane’de ve Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor.

Cihan Ekşioğlu Katerina Ekşioğlu ile evli ve 2 çocuk sahibidir.

Cihan Ekşioğlu ailesiyle birlikte

TIKLAYINIZ | Sedat Peker, Cihan Ekşioğlu üzerinden Süleyman Soylu’ya yüklendi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir