En Hamarat Benim Şenay kimdir? Şenay Emektar kaç yaşında, nereli

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Şenay Emektar izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Şenay kimdir? En Hamarat Benim Şenay Emektar kaç yaşında, nereli? İşte Şenay Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Şenay kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Şenay Emektar, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Şenay kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Şenay kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Börcek, Sevim Aydemir, Kübra Sarıkaya, Şenay Emektar, Cem Üçgüler oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Neriman Yılmaz oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Neriman kimdir? Neriman Yılmaz nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM ŞENAY KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Şenay Emektar yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Şenay Hanım 45 yaşındadır ve ev hanımıdır. Elazığ’da doğup büyüyen ve aslen Tuncelili olan Şenay Hanım 22 yıllık evlidir ve 1 kızı bulunmaktadır.

Şenay Hanım kendisini tanıtırken şu ifadeleri kullanıyor:

“Temizlik yapmayı çok seviyorum. Evdekilerin tepkisini alacak kadar çok seviyorum. Hamarat bir kadınım. Evime çat kapı kim gelirse gelsin, mutlaka temiz bir ev bulur, karnı mutlaka güzel yemeklerimle doyar. Ben temizliğimle, yemeklerimle ve sunumlarımla çok iddialıyım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir