İnternet ne zaman düzelecek Türk Telekom son dakika açıklama | İnternet neden çekmiyor?

İnternet ne zaman düzelecek? Türk Telekom son dakika internet neden çekmiyor? WhatsApp, instagram, facebook ne zaman düzelir? Resmi açıklamalar peş peşe geldi. İşte internet erişim sorunuyla ilgili son durum...

featured

İnternet neden çekmiyor? sorusunun yanıtı milyonlarca kullanıcı tarafından merak ediliyor. 4 Ekim Pazartesi akşamı WhatsApp, instagram ve Facebook ile başlayan sorun internete de sıçradı. Vatandaşlar sosyal medya uygulamalarına giremezken Twitter’da sorun yaşanmaması dikkat çekti.

WhatsApp ve Instagram, Facebook’un sahibi Zuckerberg tarafından satın alınmıştı. 3 uygulamada da yaşanan sorun vatandaşları isyan ettirdi.

Peki internet neden çekmiyor? Türk Telekom internet sorunu ne zaman düzelecek? Whatsapp ne zaman düzelir? İnstagram ne zaman düzelecek? Facebook neden açılmıyor? İşte internet ve sosyal medya arızasıyla ilgili Türk Telekom ve yetkililerden gelen son dakika açıklama…

İNTERNET NE ZAMAN DÜZELECEK?

İnternet ve sosyal medyadaki erişim sorununun ne zaman giderileceği merak konusu olurken ilk resmi açıklama bakanlıktan geldi. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, “Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir” ifadelerini kullandı.

Öte yandan yaşanan erişim sorununa ilişkin WhatsApp’tan da açıklama geldi. Facebook’un İletişim Direktörü Andy Stone, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede her şeyin normale dönmesi için çalışıyoruz, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
4
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir