Kastamonu okullar tatil mi? 18 Ocak Kastamonu okullar tatil mi? Bugün okullar tatil mi? Kastamonu Valiliği duyuruları son dakika…

Kastamonu'da etkili olan kar yağışı sonrası öğrencilerde tatil beklentisi oluştu. Peki Kastamonu'da okullar tatil mi? Bugün okullar tatil mi? 18 Ocak Kastamonu okullar tatil mi? Kastamonu Valiliği son dakika duyurularının ayrıntıları...

featured

Kastamonu okullar tatil mi? Kastamonu’da etkili olan kar yağışı sonrası binlerce öğrenci ‘Kastamonu okullar tatil mi?’ sorgusunu yapmaya başladı. Dün okulların tatil edildiği kentte özellikle yarın sabah için kar uyarısı yapıldı. Peki Kastamonu’da yarın okullar tatil mi? 18 Ocak Salı Kastamonu tatil mi? Kastamonu Valiliği son dakika duyuruları…

Karadeniz Bölgesi’nde hafta sonundan bu yana etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle hayat olumsuz etkileniyor. Pek çok ilçe ve köylerde yollar kapanınca ulaşımda da aksamalar meydana geldi. Pek çok öğrenci okulların 18 Ocak Salı günü tatil edilmesi beklentisi içine girdi. Öğrencilerin beklediği tatil müjdesi saat 23.20 sıralarında geldi.

KASTAMONU 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan Kastamonu 5 günlük hava durumuna göre 18 Ocak Salı ve 19 Ocak Çarşamba günü kar yağışı bekleniyor.

18 OCAK KASTAMONU OKULLAR TATİL Mİ?

Kastamonu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 3 ilçeden tatil haberi geldi. Buna göre; Devrekani ilçesi genelinde, Küre ilçesinde iki okul hariç ve Bozkurt ilçesinde taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

Devrekani Kaymakamlığından yapılan açıklamada, ilçede sabah saatlerinden itibaren yoğun kar yağışı beklendiği ve olumsuzlukla karşılaşmamak için eğitime bir gün ara verildiği ifade edildi.

Küre Kaymakamlığından yapılan açıklamada ise YİBO ve Çaybükü Yayla İlkokulu hariç ilçedeki diğer okullarda eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

Bozkurt ilçesinde ise taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

Öte yandan Kastamonu Valiliği 18-19 Ocak tarihlerinde kar yağışı ve buzlanmaya karşı uyarı açıklaması paylaştı:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir