NTV spikeri Tuğba Dural istifa etti

featured

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Uzun yıllardır kanalda görev yapan ekran yüzlerinden Tuğba Dural istifa kararı aldı.

NTV’nin spor servisinde yaprak dökümü sürüyor. NTV Spor’un 2018 yılında kapatılmasından sonra yaşanan kan kaybına bir yenisi daha eklendi. 11 yıldır kanal bünyesinde çalışan ve son olarak “O Anın Hikayesi” programıyla izleyici karşısına çıkan deneyimli sunucu Tuğba Dural kanaldan ayrıldı.

Adı aşk dedikodularına karışmıştı

Tuğba Dural’ın adı bir dönem, eski futbolcu ve kanalın eski yorumcusu Rıdvan Dilmen ile aşk dedikodularına karışmıştı. Rıdvan Dilmen’in 5 Mart 2021 tarihinde NTV’deki Yüzde Yüz Futbol yorumculuğunu bırakmasının üzerinden bir ay geçtikten sonra Tuğba Dural’ın da kanaldan ayrılması dikkat çekti.

Rıdvan Dilmen hakkında dikkat çeken sözler

Tuğba Dural 2011 yılında Mecmua dergisindeki ilk röportajı için Rıdvan Dilmen’i tercih ettiğini şu sözlerle açıklamıştı:

“Hayallerimdeki işi, hayallerimdeki kanalda yapıyorum. Yine hayalini kurduğum, mesleğime çok da uzak olmayan dergi yayıncılığında her ay röportaj yapacak olmak beni çok heyecanlandırıyor. Bu yeni tecrübeyi Mecmua’da yaşamaksa, büyük keyif. Bu heyecanı ilk kiminle mi paylaştım, Rıdvan Dilmen’le.

Türk futbolunun eskitemediği ve eskitemeyeceği efsane isim. Mesai arkadaşım. Benim hayatımda çok özel bir yeri var. Sonsuz sevgi ve saygı duyuyorum. Bakmayın ona şeytan lakabının yakıştırıldığına. Adı gibi, ‘Cennet Kapısı’nı aralayan bir melek.

Kimi zaman hayata sanki yeniden başlayan Rıdvan Dilmen, Erdi ile Eda’nın babası Rıdvan Dilmen, bazen yorumcu Rıdvan Dilmen, bazen de futbolun efsane ismi Rıdvan Dilmen yanıtladı soruları. Top şimdi Rıdvan Dilmen’de…

(Rıdvan Dilmen, Tuğba Dural)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir