Nüket Eroğlu kimdir nereli? Nüket Eroğlu Azerbaycan askerleri videosu

Twitter'da gündem olan Nüket Eroğlu kimdir? Türkiye'deki orman yangınlarına müdahale için yardım eden Azerbaycan askerleri hakkındaki sözleri nedeniyle tepki çeken estetik doktoru Nüket Eroğlu nereli, kaç yaşında?

featured

Bir haftayı aşkın süredir Türkiye’nin farklı yerlerinde devam eden orman yangınlarına karşı mücadele durmaksızın sürerken, alevlerle mücadeleye kardeş ülke Azerbaycan’ın askerleri de katılarak ülkemize destek veriyor. Yangının başlangıcından beri büyük özveriyle yangın söndürme çalışmalarında yer alan Azerbaycan askerleri, havadan ve karadan Türkiye’deki görevlilere destek oluyor.

Azerbaycanlı askerler yangınla mücadele ederken, ünlü estetik doktoru Nüket Eroğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda söylediği sözler tepki çekti. Azerbaycan askerleri için “Gelmişler benim topraklarımda geziyorlar ne idüğü belirsizler. Gerçekten bir anlam veremiyorum” ifadelerini kullandı. Eroğlu’nun bu sözlerine kısa sürede tepki yağdı. Gelen tepkiler sonrası Nüket Eroğlu Instagram hesabındaki paylaşımlarını yoruma kapattı. Twitter’da ise pek çok sosyal medya kullanıcısı #ÖzürDileNüketEroğlu hashtag’ini trend topic listesine sokarak gündemin ilk sıralarına yerleştirdi.

NÜKET EROĞLU KİMDİR?

Nüket Eroğlu, 1971 senesinde doğdu. Adanalı olan Eroğlu, ilköğretim ve lise eğitimini memleketinde tamamladı. 1993’te Ege Ünivesitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Eroğlu, 2000’de Ankara Numune Hastanesi’nde uzmanlık eğitimi aldı. Yurt dışında da önemli seminerlere katılıp eğitimler gördü. 2004’te Medikal Estetik Sertifikası alan Eroğlu, halen estetik hekimi olarak görev yapmaktadır. Estetik uzmanı Eroğlu’nun magazin ve ünlüler camiasından pek çok ünlü hastası bulunuyor hatta “ünlülerin estetikçisi” olarak anılıyor.

Dr. Nüket Eroğlu, kendisi gibi doktor olan meslektaşı Arif Eroğlu ile evli ve 2 kız çocuğu annesidir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir