Sosyal medyada zirveye oturan Dilber’e ambargo! Milyonluk teklif kaçtı

İnci Taneleri dizisi Dilber

İnci Taneleri dizisiyle YouTube, TikTok, Spotify gibi birçok sosyal medya platformlarında zirveye oturan ”Dilber evin barkın yok mu?” şarkısına ambargo konduğu ortaya çıktı.

Diziyle beraber beklenmedik bir üne kavuşan ”Dilber evin barkın yok mu?” şarkısının talibi çıktı. Şarkıcı Erkan Sonel, ses sanatçısı Mustafa Sezgin’den 1 milyon TL’lik teklif aldı. Fakat Sonel, teklifi geri çevirmek zorunda kaldı.

İnci Taneleri dizisi Dilber

İNCİ TANELERİ YAPIMCISINDAN DİLBER’E AMBARGO

İnci Taneleri dizisinin yapımcısının dizi bitene kadar şarkıya ambargo koyduğu ortaya çıktı. Teklif veren sanatçı Sezgin, Durak Medya’ya yaptığı açıklamada, İnci Taneleri dizisinin yapımcısının ambargosu nedeniyle Erkal Sonel’in ”Dilber” şarkısına verdiği teklifi reddetmek zorunda kaldığını anlattı.

İnci Taneleri dizisi Dilber

”1 MİLYONA RAĞMEN RET”

Sezgin “Dilber şarkısını okumak ve Erkal Sonel ile düet yapmak istediğimizi şarkıcının menajerine ilettik. Ama ne yazık ki şarkıya dizi yapımcısı ambargo koymuş. Hiçbir şekilde başka bir projede kullanılmayacağını, dizi bitene kadar bu yasağın devam edeceği bize söylendi. 1 milyon TL’lik teklifimize rağmen kabul etmediler. Bizde başka şarkı seçmek zorunda kaldık” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir