Volkan Konak estetik mi yaptırdı? | Volkan Konak eşi kim, kiminle evli?

featured

Volkan Konak estetik mi yaptırdı” sorusunun yanıtı merak ediliyor. Karadenizli usta sanatçı Volkan Konak yeni programı Kuzeyin Oğlu ile Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor. Ancak Volkan Konak’ın yüzündeki değişiklik izleyicilerin merakını çekti. Peki Volkan Konak estetik mi yaptırdı? Volkan Konak’ın kaşlarına ne oldu?

Volkan Konak televizyona fırtına gibi dönüş yaptı. Usta sanatçı daha önce de kullandığı “Kuzeyin Oğlu” ismiyle Star TV’de program yapmaya başladı. İlk hafta Selçuk Balcı, Öykü Gürman gibi isimleri konuk ettiği programında bu hafta Erdal Erzincan, Mercan Erzincan, Özlem Özdil gibi usta sanatçıları konuk eden Volkan Konak, ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı.

Volkan Konak estetik mi yaptırdı?

Volkan Konak‘ın yüzündeki değişiklik pek çok kişinin aklına ‘estetik‘ konusunu getirdi. Sosyal medyadaki paylaşımlarda, sanatçının kaş bölgesine bir operasyon yaptırdığı yönünde yorumlar dikkat çekti. Ancak estetikle ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor.

Volkan Konak kimdir? Volkan Konak eşi kim?

Volkan Konak, 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Maçka’da tamamladıktan sonra öğretmeninin teşvikiyle 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı’na girdi. 1988 yılında konservatuvarı bitirip aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Halk Müziği üzerine Sosyal Bilimler master eğitimine başladı. 1991 yılında master eğitimini tamamladı.

Volkan Konak’ın eşi Selma Konak’tır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir