Zuhal Topal Yemekteyiz Bedriye kimdir? Bedriye Akçay kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Bedriye kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Bedriye Akçay ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Bedriye kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Bedriye, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Bedriye kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Bedriye Akçay nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Safter Karabetça, Bedriye Akçay, Büşra Karabulak, Gül Dil, Batuhan Kutlusoy oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BEDRİYE KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Bedriye Hanım’ı merak ediyor. Bedriye Hanım sürekli aksiyonu sevdiği için yakın çevresinde Çılgın Bediş lakabıyla anılırmış. Bedriye Hanım kendisini tanıtırken, “Yemekten anlamayan insanlar yorumlarıyla beni tatmin etmeleri lazım, aksi taktirde yemekten anlamayanlar olursa çıldırırım. Bedişin her zaman A planı olmazsa B planı vardır. O da olmazsa C planı vardır. Hiçbir zaman, zaman durmaz, akış ilerler” ifadelerini kullanmıştır. (Devamı gelecek…)

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ BEDRİYE’NİN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 36 puan alan yarışmacı Maysa Hanım 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Maysa kimdir? Maysa Kaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 117. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir