Zuhal Topal Yemekteyiz Can kimdir? Can Özen nereli, kaç yaşında?

TV8'deki Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Can izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Can Özen kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

Zuhal Topal Yemekteyiz Can kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu ile Yemekteyiz yarışmasındaki Can Özen kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Can Özen izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can bey hakkında ayrıntılı bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Yemeklerinin lezzetine ve görselliğine güvenenlerin yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta içi TV8’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta birbirinden iddialı ve becerikli 5 yarışmacı, el lezzetine güvenerek hazırladıkları iddialı menülerle rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.

Birbirinden iddialı ve hırslı yarışmacıların sundukları nefis yemeklerin sonrasında haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTANIN KAZANANI

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının 3-7 Ocak 2022 tarihli hafta finalinde toplam 33 puan alan yarışmacı Faruk Eldem 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

TIKLAYINIZ >> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Faruk kimdir? Faruk Eldem nereli, kaç yaşında?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ CAN ÖZEN KİMDİR?

Zuhal Topal Yemekteyiz Can, tarzı ve yorumlarıyla izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. Can Özen Ankaralıdır ve bekardır. Can 43 yaşında olup, mesleği make up artist ve fashion desingerdır. Can Bey kendini tanıtırken şunları dile getiriyor: “Burada kimseyi eleştirmiyorum ve kimseye yukarıdan da bakmıyorum. Bu bir yemekteyiz programı ama aynı zamanda görsel bir şovdur. Benim karşıma her zaman vizyon ve kaliteli çıkmak zorundasınız. Sadece benim karşıma çıkmıyorsunuz, milyonlarca seyircinin karşısına çıkıyorsunuz. O yüzden muhteşem olmalısınız. Manikürünüz, pedikürünüz, saçınız, temizliğiniz, kıyafetiniz… Bana lütfen temiz ve vizyoner gelin.”

Yemekteyiz yarışmasının sevilen dış sesi Gürbüz ise Can beyin; yarışmacıların manikürlü olmamasına ve dip boyasının gelmesine dayanamadığını belirtmiştir.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ CAN’IN MENÜSÜ

Henüz belli olmadı.

YEMEKTEYİZ 90. BÖLÜM CAN ÖZEN (14 OCAK)

Henüz yayınlanmadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir