Zuhal Topal Yemekteyiz Deniz kimdir? Sinan Deniz Çelik nereli, kaç yaşında?

TV8'deki Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Deniz bey izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Sinan Deniz Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

Zuhal Topal Yemekteyiz Deniz kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasındaki Sinan Deniz Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Sinan Deniz Çelik izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz bey hakkında ayrıntılı bilgiler…

GEÇEN HAFTANIN KAZANANI

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının 17-21 Ocak 2022 tarihli hafta finalinde toplam 39 puan alan yarışmacı Banu Doğan 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

TIKLAYINIZ >> Zuhal Topal Yemekteyiz Banu kimdir? Banu Doğan nereli, kaç yaşında?

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ DENİZ KİMDİR?

Zuhal Topal Yemekteyiz Deniz, şık tarzı ve yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın son yarışmacısı olan Deniz bey 31 yaşındadır ve resim öğretmenidir ancak meslek olarak tekstil tasarımı yapmaktadır.

Deniz bey, tasarımcı olduğu için özellikle hazırlanan masaların özel olması gerektiğini söylüyor. Masaya çiçek, örtü gibi eşyaların konularak klasik bir masa hazırlanılmasından ziyade, düşünülmüş ve özenilmiş bir masa hazırlanılması gerektiğinin üzerinde duruyor. Kendisi nasıl ki masasında konsept yaratmaya çalışıyorsa ve masasının bir ruhu olmasını istiyorsa, diğer masalarda da bu ruhun olması gerektiğini belirtiyor.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ DENİZ’İN MENÜSÜ

Henüz belli değil.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 100. BÖLÜM (28 OCAK) İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir