Zuhal Topal Yemekteyiz İlayda kimdir? İlayda Bingöl kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından İlayda Bingöl iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İlayda Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz İlayda kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın birinci gün yarışmacısı İlayda, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz İlayda kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı İlayda Bingöl nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İlayda Bingöl, Sedanur Küçükbulut Sungun, Ferhat Gül, Aynur Bakır ve Furkan Cücük oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İLAYDA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İlayda kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler İlayda Hanım’ı merak ediyor. İlayda Bingöl 25 yaşındadır ve gıda teknikerliği yapmaktadır. Aslen Ardahanlı olan İlayda Hanım, evli ve bir çocuk sahibidir.

İlayda Hanım kendisini tanıtırken “Bu yarışmaya katıldım çünkü kazanacağım. O ışık var bende, siz de görüyorsunuz. Yemeklerimde iddialıyım, rakiplerimi yenmeye geldim. Gıda teknikeri olarak üretimde çalıştım ve aşçılarla iç içe, yan yanaydım. Zaten pişen yemeklerden numune al, kontrol et derken yemeklerle haşır neşir oldum. Ama aslında hiç yemek yapmayı sevmem. Asıl yemek yemeyi çok severim. Ben zaten dobra bir insanım. Kendim yada bir başkası hiç fark etmez, kötüyse kötü derim ama haksız yorum yapılırsa asla affetmem. Yarışmacıları izliyorum. Onlar benim için çerez ama ben kazanacağım” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İLAYDA’NIN MENÜSÜ

  • Yalancı İşkembe Çorbası
  • Dutlu Cevizli Kömbe
  • Kereviz Salatası
  • Balon Kebabı
  • Karışık Salata
  • Karamelli Trileçe

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Damla Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir