Akdeniz’in en büyük kültür etkinliği ‘7. CNR Mersin Kitap Fuarı’ kapılarını açtı

Kitapseverleri binlerce kitapla buluşturan 7. CNR Mersin Kitap Fuarı kapılarını bugün Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde açtı.

featured

Fuar, yüz binlerce kitapseveri Yapı Kredi, İş Bankası, Kırmızı Kedi, İnkılap, Destek, Sel, İndigo, Ephesus, Kafka, İşler, Can ve İthaki’nin de olduğu 100’den fazla yayıneviyle buluşturuyor.

CNR Mersin Kitap Fuarı’nda kitapseverler, 500’ün üzerinde imza günü ve yüzlerce etkinliğin yanı sıra paneller ve söyleşilerde en çok sevdikleri yazarları yakından görme ve tanıma fırsatı bulacak.

22 – 30 Ekim tarihleri arasında ziyaretçiye açık olan kitap fuarı; Cem Say, Levent Gültekin, Pelin Batu, Nasuh Mahruki, Ali Mahir Başarır, Seda Selek, Akif Beki, Ayşen Şahin, İlyas Salman, Yavuz Oğhan ve Dilara Keskin’in aralarında bulunduğu onlarca değerli ismin imza gününe ev sahipliği yapacak.

CNR MERSİN KİTAP FUARI ÜCRETLİ Mİ? BİLET FİYATI NE KADAR?

Pek çok kitapsever CNR Mersin Kitap Fuarı’nın girişinin ücretli olup olmadığını merak ediyor. Fuara gitmek isteyen vatandaşlar internet üzerinden 5 TL karşılığında tek gün için geçerli online bilet satın alabilirler.

Bilet almak için tıklayınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir