Deli Çavuş kimdir? Deli Çavuş twitter hesabı Sedat Peker’in mi?

Deli Çavuş kimdir? Deli Çavuş twitter hesabı kime ait, arkasında Sedat Peker mi var? Başka hangi ifşa videoları yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

featured

Deli Çavuş kimdir sorusunun yanıtı son günlerde merak ediliyor. Twitter’da Deli Çavuş isimli profilden yapılan paylaşımlar gündeme oturmuş durumda. Söz konusu hesaptan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersan Saner’e ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı. Söz konusu videoda Saner’in bir kadınla görüntülü konuştuğu ve ikilinin telefon ekranında müstehcen vaziyette olduğuna yönelik görüntüler söz konusu.

Peki Deli Çavuş kimdir? Deli Çavuş twitter hesabı kime ait, gerçek adı ne? Sedat Peker ile bağlantısı var mı? İşte ayrıntılar…

TWİTTER’DAKİ DELİ ÇAVUŞ KİMDİR?

Deli Çavuş (@delicavus_nth) 20 Ekim 2021 tarihinde açılan bir hesap ve takipçi sayısı kısa sürede 50 bini geçti. Konum olarak Hollanda’nın seçildiği hesabın bio’sunda “Ben deli çavuş, namussuzların ve komplocuların korkulu rüyası. Şeref sahibi insanların dostuyum. Ruh Adam’a sonsuz saygılarımla…” ifadeleri yer alıyor.

Deli Çavuş kimdir diye merak edenler için, bu isim 1986 yılında başrolünde Türk sinemasının usta sanatçılarından Kemal Sunal’ın yer aldığı 1986 yapımı Deli Deli Küpeli filminde yer alan bir karakterden geliyor. Tımarhaneden kaçıp bir ilçeye gelen delinin, çeşitli rastlantılar sonucu kaymakam olmasının anlatıldığı filmde ‘Deli Çavuş’ rolünü emektar sanatçı İhsan Yüce canlandırıyor.

Deli Çavuş hesabından paylaşılan ilk tweet, KKTC Başbakanı’na ait olduğu öne sürülen ifşa videosu oldu. Hesaptan yapılan açıklamalarda ise şöyle denildi:

“KKTC Başbakanı Ersan Saner, Halil Falyalı’yı koruyup Kıbrıs’ta 3 sene önce Eray Kenan oğlunun vurulma hadisesini (Eray Kenanoğlu, Falyalı’nın kardeşinin bet işinde ortağı) Reis Sedat Peker’e hazırlanan hayali suç dosyasının içerisine dahil ettiniz.

(Yanlış adam, yanlış zaman, yanlış seçim. Göreceksiniz!) Erk Acarer’i dinleyip istifa etseydin bunlar yaşanmayacaktı. Ben nasıl aptalmışım diye üzülme sadece seni değil birçok kişiyi kasete almışlar. Kasetler yeni sahibin elinde. Çok eğleneceğiz çok. Video: +18’dir.

Hiç panik yok, çok eğleneceğiz çook!

“Namusu maaşı kadar olanlar” yine fırsatçılık yaparak benim adımla sahte hesaplar açmaya başlamışlar. Ruh Adam’ın tek deli çavuşu benim. Fırsatçılara kendinizi kullandırmayın.”

DELİ ÇAVUŞ SEDAT PEKER Mİ?

Organize Suç Örgütü lideri olmak suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in Birleşik Arap Emirlikleri’nde olması sebebiyle Youtube üzerinden videolarını güvenlik endişeleri nedeniyle yayınlayamaması pek çok kişinin aklına Deli Çavuş kimdir sorusunun yanında, bu hesabın Sedat Peker’e ait olabileceği düşüncesini getirdi. Artık kendi hesabından ifşa videoları yayınlayamayan Peker’in başka hesap üzerinden ifşa videoları paylaştığı öne sürüldü. Üstelik Sedat Peker’in kendi Twitter hesabından da ‘Deli Çavuş’ hesabını tanıtıp onu retweet etmesi bu iddiaları güçlendirdi.

Yine de Deli Çavuş kimdir ve bu hesabın gerçek sahibinin kim olduğuna dair şimdilik kesin bir bilgi yok. Binlerce takipçi sırada yeni ifşa videoları olup olmayacağını merak ediyor.

Sedat Peker de bahsedip retweet ettiği hesapla ilgili açıklamalarında şöyle dedi:

Deli Çavuş kimdir? Deli Çavuş twitter hesabı Sedat Peker'in mi?
Sedat Peker Deli Çavuş’taki video arşivinin kendisine geçtiğini açıkladı

SEDAT PEKER: HEPİNİZ YANDINIZ, ARŞİV BANA GEÇTİ

“Bu tip videolar müstehcen olduğu için benim kendi hesaplarımdan asla yayınlanamazlar. Ancak Deli Çavuş diye yeni bir hesap varmış. Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

Kıbrıslı siyasetçiler (şerefli olanlar baş tacı), sizin de hepinizi deli edeceğim. Sonra sülü gibi sizi de tedavi edeceğim. Falyalı’nın arşivinde Türkiye’den kimler mi var? Çok eğleneceğiz çok.

Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin.”

1
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir