En Hamarat Benim Aysun kimdir? Aysun Özdemir nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Aysun Özdemir izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Aysun Özdemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Aysun Hanım kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Aysun Özdemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Aysun Özdemir izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Aysun Hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

20-24 Aralık tarihlerindeki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında 15 bin TL’lik büyük ödül 2’ye bölünmüştü. Yarışmanın kazananları Betül Hanım ve Mukaddes Hanım olmuştu.

EN HAMARAT BENİM YARIŞMACISI AYSUN ÖZDEMİR KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Aysun Özdemir 52 yaşında, emekli ev hanımıdır. Aslen Rizeli olan yarışmacı, evli ve 3 çocuk sahibidir.

Hamaratlığına ve titizliğine çok güvendiğini söyleyen Aysun Hanım, büyük ödülü alacağını savunuyor. Yemek yaparken yemeği taşarsa, ocağı kapatıp önce temizlik yaptığını, daha sonra yemeği pişirmeye devam ettiğini dile getiriyor.

En Hamarat Benim Aysun Özdemir

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir