En Hamarat Benim Gül kimdir? Gül Çelenoğlu kimdir nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Gül Çelenoğlu izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Gül Çelenoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Gül Hanım kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Gül Çelenoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Gül Çelenoğlu izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Gül Hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

20-24 Aralık tarihlerindeki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında 15 bin TL’lik büyük ödül 2’ye bölünmüştü. Yarışmanın kazananları Betül Hanım ve Mukaddes Hanım olmuştu.

EN HAMARAT BENİM YARIŞMACISI GÜL ÇELENOĞLU KİMDİR?

En Hamarat Benim programının ikinci yarışmacısı Gül Çelenoğlu hem aşçı hem de televizyon programcısıdır. 20 bölümlük bir projeyle ekranlarda olacağını duyurdu. İstanbul’da yaşayan Gül Hanım, aslen Orduludur. Oldukça fit görüntüsüyle dikkat çeken Gül Çelenoğlu, nazar değdiği için yaşını söylemek istemiyor.

Temiz olmasının yakınlarını yorduğunu belirten Gül Hanım, yakınlarının bu yüzden kendisinin evine gelmek istemediğini dile getiriyor. 8-9 yaşlarından itibaren baklava açtığını vurgulayan yarışmacı, yemek konusunda çok hamarat ve yenilikçi olduğunu iddia ediyor. Annesi de aşçıdır.

En Hamarat Benim Gül Çelenoğlu

Kendisiyle ilgili çok detaylı konuşmayı sevmediğini belirten Gül Hanım, konu yemek olunca ise kimsenin kendisini susturamayacağını ifade ediyor.

Gül Çelenoğlu, Altaş TV kanalında ‘Gülün Ellerinden‘ adlı bir yemek programını hazırlayıp sunuyor.

Gül Çelenoğlu, evinde kullandığı mavi renklerle dikkat çekti. Yarışmacılar didik didik ettikleri evde pislik bulmakta zorlandı ve evin gayet temiz olduğunu söylediler.

En Hamarat Benim Gül Çelenoğlu kimdir? sorusunun cevabını aldıktan sonra Gül Çelenoğlu’nun kendi tariflerini paylaştığı sosyal medya hesabını aşağıdaki linke tıklayarak bulabilirsiniz. İşte Gül Çelenoğlu intagram hesabı…

GÜL ÇELENOĞLU TV PROGRAMI: GÜLÜN ELLERİNDEN

Gül Çelenoğlu, Ekim 2021’de cemre.com’a verdiği bir röportajda kendisi hakkında şu bilgileri paylaşmıştı:

“Yaklaşık dört sene önce evde yaptığım yemeklerin videolarını yayınlamaya başladım. Başlarda çok izlenmiyordu ama asla pes etmedim. Her seferinde daha iyi içerikler üretmeyi sürdürdüm. Bir süre sonra hazırladığım yemek tarifleri ilgi görmeye başladı. Tariflerim çok sevildi. Farklı ve birçoğu kendime ait tariften oluşan bir kitabım çıkacak yakında.

Daha yolun başındayım. İnsan istedikten sonra kararlı ve istikrarlı çalıştıktan sonra her şeyin üstesinden gelebilir bence. Bunlara ek olarak Türk halk müziği eğitimi aldım ama aşçı oldum. televizyon programımız Altaş TV kanalında yakında başlayacak inşallah. Programın adı ise Gülün Ellerinden. Şu anda hazırlıklar sürüyor. Ben Karadenizliyim ve yöremize ait yemek tariflerine yer verirken kendime ait onlarca tariflere de yer vereceğim.

Şu anda pastacılık eğitimim devam ediyor. Sürekli bu yönde kendimi geliştirmek istiyorum. İlerleyen zamanlarda seslendirme eğitimi almayı planlıyorum. Bunun yanı sıra kendi işletmemi açma planım var.”

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
5
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir