En Hamarat Benim Çağla kimdir? Çağla Kurtuluş nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Çağla Kurtuluş kimdir, nereli, kaç yaşında?

featured

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Çağla Kurtuluş izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Çağla Kurtuluş kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim Çağla hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM ÇAĞLA KURTULUŞ KİMDİR?

En Hamarat Benim Çağla Kurtuluş 27 yaşında ve ev hanımıdır. 7 yıllık evli olan Çağla Hanım’ın 2 yaşında bir oğlu var. Aslen Kastamonuludur.

Temizliğe meraklı olan Çağla Hanım eğer evde yapılacak iş varsa uykusundan feragat edip gece geç saatlere kadar temizlik yaptığını söylüyor. Yemek konusunda ise yeni lezzetler keşfetmek için il il geziyor.

Çağla Kurtuluş yarışmacıları eleştirirken kibarlığını ve sakinliğini bozmamasıyla dikkat çekti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir