En Hamarat Benim İpek kimdir? İpek Yavuz nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından İpek izleyiciler tarafından merak edildi. Peki İpek Yavuz kimdir, nereli, kaç yaşında?

featured

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından İpek Yavuz izleyiciler tarafından merak edildi. Peki İpek Yavuz kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim İpek hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM İPEK YAVUZ KİMDİR?

Temizlik hastası olduğunu söyleyen ve temizlikte üstüne tanımadığını belirten İpek Yavuz, daha haftanın ilk gününden sert yorumları ve tartışmalarıyla dikkat çekti. Haftanın birincisi olacağını iddia etti.

31 yaşındaki ev hanımı İpek Yavuz 12 yıllık evlidir. 10 yaşında bir kız çocuğu sahibidir. Kızının organları vücudunda ters pozisyonda (Örneğin; kalbi sağa yakın) olduğu için birtakım sağlık sorunları çekmekte. İpek Yavuz aslen Giresunludur.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir