En Hamarat Benim Güler kimdir? Güler Demir nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Güler Hanım izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Güler Demir kimdir, nereli, kaç yaşında?

featured

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Güler Demir izleyiciler tarafından merak edildi. Peki İpek Yavuz kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim İpek hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM GÜLER DEMİR KİMDİR?

En Hamarat Benim Güler Hanım, bu haftaki programda yaşıyla dikkat çeken bir yarışmacı oldu ve sakin tavırlarıyla dikkat çekti. 62 yaşındaki Güler Demir emekli ev hanımıdır. Aslen Hataylıdır. 5 çocuk annesi, 6 torun sahibidir.

Düzen takıntısı olduğunu söyleyen Güler Demir, eşyaların yerli yerinde durması gerektiğini söylüyor. Hataylı olduğuna vurgu yapan Güler Hanım, kendisinden daha güzel yemek yapabilecek bir yarışmacı olmadığını iddia ediyor. Tecrübesine güvendiğini belirten Güler Demir, yarışmacılara ‘benden korkun’ diyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir