En Hamarat Benim Bedirhan kimdir, nereli, kaç yaşında? Bedirhan Gökler mesleği ne?

Fox TV'de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Bedirhan izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Bedirhan Gökler kimdir, nereli, kaç yaşında?

featured

‘En Hamarat Benim Bedirhan kimdir?’ sorusunun yanıtı merak edildi. Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Bedirhan Gökler bu haftanın tek erkek yarışmacısıydı. Peki Bedirhan Gökler kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim Bedirhan hakkında ayrıntılı bilgiler…

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM BEDİRHAN GÖKLER KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacılarından Bedirhan Gökler 24 yaşında. Annesi ve kız kardeşiyle beraber 600 yıllık bir evde yaşayan Bedirhan aslan Sivaslıdır. Bedirhan bir devlet hastanesinde temizlik personeli olarak çalışıyor.

Kıla hiç tahammülü olmadığını söyleyen Bedirhan Bey, sırf bu yüzden son 2 seneden saçını bir numaraya vurduğunu belirtti. Mutfakta aşırı titiz olduğunu söyleyen Bedirhan Gökler, çalışırken elinin altında kimsenin olmamasını istiyor. Hamaratlığıyla Kadir Ezildi’nin bile üzerine çıkabileceğini göstermeye geldiğini iddia ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir