En Hamarat Benim Hülya Kimdir? Hülya Aydoğan Nereli, Kaç Yaşında?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında bu haftanın ilk yarışmacısı Hülya Aydoğan, temizlik ve hamaratlık konusundaki iddialı sözleriyle dikkat çekti. Peki En Hamarat Benim Hülya kimdir? En Hamarat Benim Hülya Aydoğan kaç yaşında, nereli? İşte Hülya Hanım hakkında merak edilenlerin ayrıntıları...

featured

En Hamarat Benim Hülya Aydoğan kimdir? Fox TV ekranlarında her hafta içi ilgiyle izlenen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki ilk yarışmacısı Hülya Aydoğan, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki En Hamarat Benim Hülya kimdir? Hülya Aydoğan kaç yaşında, nereli? Hülya Hanım hakkında merak edilenlerin tüm ayrıntıları haberimizde…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de hafta içi her gün saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Hülya Aydoğan, Saadet Yakut, Sakine Baydar, Türkan Büyükyılmaz ve Gamze Karakış oldu.

EN HAMARAT BENİM HÜLYA AYDOĞAN KİMDİR?

En Hamarat Benim Hülya Aydoğan 50 yaşında, aslen Sivaslıdır. Ev hanımı olan Hülya Hanım 6 çocuk annesidir. Çok temiz, titiz ve becerikli olduğunu belirten yarışmacı, yaptığı her yemeğin yendiğini söylüyor.

6 çocuk büyüttüğünü ve çok hamarat olduğunu vurgulayan Hülya Aydoğan, temiz ve titiz olduğunun altını çiziyor. Yemeklerin tadı kadar görseline de önem verdiğini kaydeden yarışmacı, “Sivas’ın havası sert, insanı mert olur. Kazanacağım, inanıyorum” dedi.

Hülya Aydoğan eşinin PVC doğrama fabrikası olduğunu, ancak Fas’ta bir inşaat işine girdikten sonra tüm mal varlığını orada kaybettiğini belirtti. Şu sıralar yeniden fabrika açmak üzere olduklarını söyleyen Hülya Hanım, Almanya’dayken henüz 17 yaşında görücü usulüyle evlendiğini ve aynı yaşta anne olduğunu söyledi.

Koronavirüs salgını sırasında 4 ay boyunca hastanede entübe olduğunu söyleyen yarışmacı, adeta ölümden döndüğünü anlattı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir