En Hamarat Benim Meral kimdir? Meral Mercan nereli, kaç yaşında?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki son gün yarışmacısı Meral Mercan iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti. Peki En Hamarat Benim Meral kimdir? En Hamarat Benim Meral Mercan kaç yaşında, nereli? İşte Meral Mercan hakkında merak edilenler...

featured

En Hamarat Benim Meral Mercan kimdir? Fox TV ekranlarında her hafta içi ilgiyle izlenen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Meral Mercan, temizlik ve hamaratlık konusundaki iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Meral kimdir? Meral Mercan kaç yaşında, nereli? Haftanın son yarışmacısı Meral Mercan hakkındaki merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 20 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Meryem Tatlı, Selda Oral, Büşra Arslan, Halise Köse ve Meral Mercan oldu.

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 20 bin TL’lik büyük ödülü Feyzanur Hanım kazandı.

EN HAMARAT BENİM MERAL MERCAN KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Meral Mercan, 50 yaşında ve ev hanımıdır. Aslen Diyarbakırlı olan Meral Mercan 3 çocuk ve 1 torun sahibidir. Meral Hanım, “Bütün Türkiye’ye kendimi göstereceğim. O madalyayı alıp, ben takacağım” ifadelerini kullanmıştır.

Meral Hanım’ın yemek menüsü ise şu şekildedir:

  • Henüz belli değil.
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Meryem kimdir? Meryem Tatlı nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Selda kimdir? Selda Oral nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Büşra kimdir? Büşra Arslan nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Halise kimdir? Halise Köse nereli, kaç yaşında?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir