En Hamarat Benim Necla kimdir? Necla İdikurt kaç yaşında, nereli?

En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Necla İdikurt, iddialı sözleriyle ilk günden dikkatleri üzerine çekti. Peki En Hamarat Necla kimdir? Necla İdikurt kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar...

featured

En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Necla İdikurt, haftanın ilk gününden yaptığı iddialı açıklamalarda ön plana çıkan isimlerden biri oldu. 15 bin liralık büyük ödül konusunda kendisini favori gören yarışmacı izleyiciler tarafından da merak edildi. Peki En Hamarat Benim Necla kimdir? Necla İdikurt kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar…

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Güllü Kamuray, Necla İdikurt, Kamilla İnnal, Onur Ayaz ve Zeynep Merve Lal oldu.

(Soldan sağa; Zeynep, Necla, Güllü, Kadir, Kamilla, Onur)

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü Feyize Yaslı kazandı.

EN HAMARAT BENİM NECLA İDİKURT KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Necla İdikurt 37 yaşında, 4 çocuk annesidir. 7 yıldır eşinden ayrı çocuklarıyla beraber yaşayan Necla Hanım, bir devlet bankasında temizlik personeli olarak görev yapmakta. Ayrıca evlere gündeliğe de gidiyor.

En Hamarat Benim Necla Hanım yarışmadaki iddiasını şu sözlerle dile getiriyor:

“Kıyı köşe temizlik yaparım. Her hafta genel temizlik yaparım. Sonuna kadar temizliğimin arkasındayım. Benim evime gelen bir lokma kir göremez. 10 dakika içinde hamur yoğurup el açması yufka yapıyorum. Bir saatin içinde 3-4 çeşit yemek çıkartabiliyorum. 4 çocuğumu tek başıma büyütüyorum. Benden hamaratı var mı?”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir