En Hamarat Benim Güllü kimdir? Güllü Kamuray kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Güllü Kamuray, temizlik ve hamaratlık konusundaki iddialı sözleri sonrası izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Güllü kimdir? En Hamarat Benim Güllü Kamuray kaç yaşında, nereli? İşte Güllü Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Güllü kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki ilk yarışmacısı Güllü Kamuray, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Güllü kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Güllü Kamuray kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı, önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor. Evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergiliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ayrıca çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Fox TV‘de her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’in bu haftaki yarışmacıları; Güllü Kamuray, Necla İdikurt, Kamilla İnnal, Onur Ayaz ve Zeynep Merve Lal oldu.

(Soldan sağa; Zeynep, Necla, Güllü, Kadir, Kamilla, Onur)

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü Feyize Yaslı kazandı.

EN HAMARAT BENİM GÜLLÜ KAMURAY KİMDİR?

En Hamarat Benim’in ilk gün yarışmacısı Güllü Kamuray 60 yaşında, ev hanımıdır. Aslen Kastamonulu olan yarışmacı, 3 çocuk 5 de torun sahibidir. Temizlik ve hamaratlık konusunda iddialı konuşan En Hamarat Benim Güllü Hanım şöyle konuştu:

“Temizliğin ‘T’sini bilmeyen çok insan gördüm bu yarışmada. Hamarat olduğum için de bu programa katıldım. Tabii ki mutfakta elim hızlıdır. Çeşit çeşit yemekler yaparım. Çok lezzetli yemekler yaparım. Herkes yemeklerimi beğenecek. Yemeğimi yiyecek, puanlarını verecekler.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir