En Hamarat Benim Tuğçe kimdir? Tuğçe Bitikçi kaç yaşında, nereli

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Tuğçe Bitikçi, yarışmacıları hafta boyunca sert şekilde eleştirdi ancak temizlik konusunda en kötü ev de kendisinin evi çıktı. Sivri dilli yorumlarıyla dikkat çeken Tuğçe Hanım izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Tuğçe kimdir? En Hamarat Benim Tuğçe Bitikçi kaç yaşında, nereli? İşte Tuğçe Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Tuğçe kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Tuğçe Bitikçi, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Tuğçe kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Tuğçe kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Dilek Bayraktar, Neriman Yılmaz , Tuğçe Bitikçi, Münire Daştan, Ruggiya Eker oldu.

En Hamarat Benim Tuğçe Bitikçi

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü iki kişi paylaştı. Yarışmanın birincileri Habibe Yıldırım ve Sevim Kaplan oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Habibe kimdir? Habibe Yıldırım nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Sevim kimdir? Sevim Kaplan nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

EN HAMARAT BENİM TUĞÇE KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Tuğçe Bitikçi sivri yorumları ve sert eleştirileriyle izleyicilerin dikkatini çekti. 24 yaşındaki Tuğçe Hanım 2 çocuk annesi, ev hanımıdır. Bingöllü olan Tuğçe temizlik ve el marifetine güvendiğini söyleyip kendini şöyle tanıtıyor:

“Elimden gırgır hiçbir zaman düşmez. Gırgır sürekli kendime yapışık gibi, sürekli onunla geziyorum. Özellikle ellerimi yıkama takıntısı var. Elimin sürekli suya girip çıkması lazım. Girmediği zaman sanki ellerime bir şey yapışmış gibi hissediyorum.

Yemek konusunda çok iddialıyım. İçinde hangi baharatlar olduğunu hissetmeye çalışırım. Ellerim çok lezzetlidir. Hatta eşim der ki ‘İmkanım olsa da sana bir pastane açsam’. Yapamazsın diyenlere yapabileceğimi göstermek için katıldım. 2 çocuk annesi birinin de her şeyi başarabileceğini göstermek için katıldım bu yarışmaya.”

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Dilek kimdir? Dilek Bayraktar kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Neriman kimdir? Neriman Yılmaz nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Ruggiya kimdir? Rukiye Eker nereli, kaç yaşında? Ruggiya ne demek?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Münire kimdir? Münire Daştan kaç yaşında, nereli?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir