En Hamarat Benim Habibe kimdir? Habibe Yıldırım nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Habibe izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Habibe Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar...

featured

Fox TV izleyicileri ‘En Hamarat Benim Habibe kimdir?’ sorusunun cevabını araştırıyor. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Habibe Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Habibe Yıldırım izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Habibe hanım hakkında detaylı bilgiler…

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 24-28 Ocak haftasında 15 bin TL’lik büyük ödülü kazanan yarışmacı toplam 22 puan alan Gülten Demir oldu.

TIKLAYINIZ >> En Hamarat Benim Gülten kimdir? Gülten Demir nereli, kaç yaşında?

EN HAMARAT BENİM HABİBE KİMDİR?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında haftanın üçüncü ev sahibi Habibe Yıldırım yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Habibe hanım 57 yaşındadır ve bebek bakıcısıdır. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlıdır. 4 kızı, 6 torunu olan Habibe hanım, 40 senelik evlidir.

Habibe hanım kendisini tanıtırken şu ifadeleri kullanıyor:

“20 senedir çalışıyorum. Çöpünü kendim koyar kapıya, öyle giderim işime. Kafama takılırsa gece 12’de banyoyu temizlerim, öyle yatarım. Misafirime 3 çeşit yemeğimi yaparım, işten geliyorum. 57 yaşındayım, bu eller ne yemekler yaptı göreceksiniz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir