En Hamarat Benim Yıldız kimdir? Yıldız Güneş nereli, kaç yaşında?

Fox TV'deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Yıldız Güneş izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Yıldız Güneş kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

featured

En Hamarat Benim Yıldız Hanım haftanın ilk gün yarışmacısı oldu. Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Yıldız Güneş izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Yıldız Güneş kimdir, nereli kaç yaşında? En Hamarat Benim Yıldız hakkında ayrıntılı bilgiler…

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim her hafta içi Fox TV’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra ise iş mutfakta hünerleri sergilemeye geliyor. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer yemek saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

EN HAMARAT BENİM YILDIZ GÜNEŞ KİMDİR?

En Hamarat Benim Yıldız Güneş 56 yaşında, emekli ev hanımıdır. 31 yıllık evli ve 2 çocuk annesidir.

Yalova’da doğan, İstanbul’da büyüyen Yıldız Güneş’in annesi Selanik göçmeni, babası Kastamonuludur. Başkomiser olan babası, 1981 yılında görevi başında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Yıldız Hanım babası vefat ettiğinde 8 yaşında olduğunu söylüyor.

Çarşafları haftada bir, havluları 2 günde bir mutlaka değiştirdiğini söyleyen Yıldız Güneş, farklı yemekler yapmayı çok sevdiğini ve sürekli araştırdığını söylüyor. Çocuklarına hep aynı tatları yedirmeyi sevmediğini belirtiyor.

“Yemeklerime güvenirim, soframa, düzenime güvenirim, temizliğime de güvenirim” diyen Yıldız Hanım, en hamarat kişinin kendisi olduğunu savunuyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir