Masterchef Şükrü psikolojik sorunu ne sorunu var? Masterchef Şükrü nereli?

Masterchef Şükrü psikolojik sorunları ne? Masterchef'ten elenen Şükrü'nün veda konuşmasında bahsettiği psikolojik sorunlar izleyiciler tarafından merak edildi. İşte ayrıntılar...

featured

MasterChef programının yarışmacılarından Şükrü Özsarı 82. bölümde elenen isim oldu. Eleme sonrası konuşan Şükrü, psikolojik sorunları olduğunu söyledi ancak bu sorunların ne olduğundan bahsetmedi. Ekran başındaki izleyiciler ise Şükrü’nün sorunlarını merak etti.

ŞÜKRÜ’NÜN VEDA KONUŞMASI

Şükrü Özsarı son 1 yıldır yaşadığı mental sıkıntılar, yoğun depresyon nedeniyle yarışmada zaman zaman agresifleştiğini itiraf etti. Yaşadıklarının kendisini derinden etkilediğini söyleyen Şükrü, sevdiklerinden uzak kalmaya dayanamadığını, bu durumun kendisine ıstırap verdiğini açıkladı. Yaşadığı psikolojik sorunların etkisinden kurtulamadığını söyleyen Şükrü, sorunların ne olduğunu ise anlatmamayı tercih etti. Annesine üzülmemesi yönünde çağrı yapan Şükrü’nün diğer aile üyelerinden bahsetmemesi ise dikkat çekti.

MasterChef Şükrü kimdir?

Masterchef Şükrü Özsarı28 yaşındadır ve İzmirli. İzmir ekonomi Üniversitesi mezunu olan genç yarışmacı, mutfakta da kendisini iddialı görüyor. Dünyanın birçok yerinde çalışan Şükrü Özsarı, diğer yarışmacı adayı Hamza’nın karşısında elenmişti ancak jüri üyelerinin kararıyla yarışmaya geri döndü.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir