Özge Özpirinçci anne oldu, bebeğinin ismi ortaya çıktı

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci annelik sevinci yaşadı. Hastaneden yapılan açıklamada bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

featured

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 30 Kasım 2021 Salı günü, saat 15.17’de, Kadın Hastalıkları ve Doğum / Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Atahan Güven tarafından gerçekleştirildi. 

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.” 

AKREP BURCU OLMASIN

Özge Özpirinçci, Yay burcu olmasını istediği bebeğinin burcu da oyuncunun isteği şeklinde gerçekleşmiş oldu. Özpirinçci, burç konusunda “Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum “  açıklamasını yapmıştı.

BEBEĞİN İSMİ BELLİ OLDU

Bebeğine ‘Üzüm’ ismini vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci ancak konuyla ilgili yakın çevresinden olumlu geri dönüş alamadığını ifade etmiş ve kızları için isim düşünüp düşünmedikleri hakkındaki sorulara “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti. Ancak edinilen bilgiye göre çift bebeklerinin ismi Mercan olarak koymaya karar verdiği öğrenildi.

TIKLAYINIZ >> Gaziantep bebek öldü mü? 3 aylık bebek öldü mü? Babası tarafından dövülen bebek son durumu

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir