Sedat Peker şu an nerede? | Sedat Peker nereye kaçtı? | Sedat Peker nerede yaşıyor? | Sedat Peker kimdir?

featured

Sedat Peker…Kimine göre mafya lideri, kimine göre ise hayırsever bir iş adamı. Seveni de var, sevmeyeni de. Ancak şu bir gerçek ki son haftaların en çok konuşulan ismi. Sosyal medyada paylaştığı video serisi ile Türkiye’nin gündemine oturan Sedat Peker ile ilgili “şu an nerede, nereye kaçtı, ailesiyle nerede yaşıyordu” gibi sorular en fazla merak edilen konular arasında yer alıyor.

Sedat Peker şu an nerede?

Türkiye’de hakkında soruşturma açılan ve yakalanması için hakkında kırmızı bülten çıkartılması gündemde olan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in Birleşik Arap Emirlikleri’nde olduğu tahmin ediliyor.

Video çekimlerinin yapıldığı odadaki bambu dekor, hepimizin ilk bakışta dikkatini çeken birkaç ayrıntıdan biri olmuştu. İşte bu ayrıntı Sedat Peker’in nerede kaldığıyla ilgili bizlere çok daha net ipuçları veriyor olabilir.

Küçük bir araştırma yapıp Birleşik Arap Emirlikleri lokasyonundaki otellere bakıldığında bambu ve oda detayının benzer olduğu bir yer karşımıza çıkıyor: Roda Beach Resort.

Dubai’nin Cumeyra (Jumeirah) bölgesinde yer alan otel, şehir merkezi ve ünlü turistik bölgelere yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Roda Beach Resort oteline ait fotoğraflara baktığımızda karşımıza işte bu oda çıkıyor:

Üstelik Sedat Peker’in çekim yaptığı yer ile o kadar çok benzerlik gösteriyor ki! Bambu dekor, arkadaki televizyon ünite grubu ve hatta perde renkleri. Elbette otelde birçok oda seçeneği bulunmakta ancak bazı ayrıntıların bütün odalar için ortak olacağı göz ardı edilmemelidir.

Diğer taraftan Korkusuz yazarı Can Ataklı köşe yazısında Sedat Peker ile ilgili söylenenlerin aksine Dubai’de olmadığını öne sürdü.

Can Ataklı’nın yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Sedat Peker nerede oturuyor?

Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkmadan önce ailesi ile birlikte İstanbul’un Beykoz ilçesindeki villasında yaşamaktaydı.

Sedat Peker kimdir?

Kökenleri Kafkasya’ya dayanan ve Rize asıllı olan Sedat Peker, 1 Aralık 1971 Sakarya doğumludur. Türkçü bir görüşe sahiptir.

Sedat Peker, 2015 yılında Özge Yılmaz Peker ile evlenmiştir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir