Survivor Makbule kimdir? Mert sevgilisi Makbule kimdir? Mert Makbule sevgili mi?

featured

Sude ile ilişkisi olan Mert Öcal’ın aynı zamanda eski Survivor yarışmacısı Makbule Şakalakoğlu ile de ilişkisi olduğu, aynı anda iki kişiyi birden idare ettiği iddia edildi. Survivor Mert Öcal ile ilişki yaşadığı iddia edilen Makbule Şakalakoğlu kimdir, kaç yaşında ve boşandı mı? Survivor Makbule kimdir? Mert sevgilisi Makbule Şakalakoğlu kimdir? Mert Makbule sevgili mi? İşte detaylar…

Survivor Sude, Ogeday ve Nisa ile yaptıkları konuşma neticesinde gözyaşlarını tutamayarak, yaptığı açıklamada “Şuan neyin içinde olduğumu tam olarak bilmediğim için net bir şey söyleyemiyorum. Burada yaşayıp görebileceğim bir şey belki bilmiyorum ama ben kendimi biliyorum.”

Konseyde de açıklama yapan Sude, “Aslında çok özel bir konu. Çok detaya girmek istemiyorum. Üzgünüm, kırgınım. Bir an önce konu kapansın istiyorum. Bu sürecin içerisinde öğrenebileceğim konu değil. Kimsenin zarar görmesini istemiyorum. Kendisiyle de hiç konuşamadım. Ogeday ile Nisa’nın söylediği şeyler var. Planlı herhangi bir şey olmadı. Konu konuyu açtı ortaya çıktı. Biz konuşurken Ogeday, Mert ile ilgili fikrini söyledi. Üzerine bildiğin bir şey mi var dedim?” açıklamasını yaptı.

thumbnail
İlişkili Yazı
Survivor Mert Sude sevgili mi? Mert ve Sude arasında ne var? Mert ve Sude arasinda ne oldu?

Mert ise Sude’yi zor durumda bırakmamak için yarışmayı bırakabileceğini ifade etti.

Sude ile Mert arasındaki ‘sevgili‘ iddiaları henüz sıcaklığını korurken, üstüne bir de Sude’yi hayal kırıklığına uğratan ve Mert’in birliktelik yaşadığı iddia edilen Survivor Makbule kimdir?

SURVİVOR MAKBULE KİMDİR?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Makbule Şakalakoğlu, ilkokulda üç adım uzun atlama ve kısa mesafe koşusu yaptı Anadolu Lisesi sayısal bölümden mezun olan Şakalakoğlu, lise hayatı boyunca 4 sene basketbol oynadı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik bölümünden mezun olan Şakalakoğlu, üniversitede okulun kadın hentbol takımında oynadı.

Aktif spor kariyeri olan Şakalakoğlu, üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a atandı ve ebeliğin yanı sıra fitness ve pilates ile ilgilendi.

Survivor’a katıldığında evli olan Şakalakoğlu, bir dönem eşinden boşanmasıyla gündeme gelmişti. Ayrıca Makbule Şakalakoğlu ile Nisa Bölükbaşı’nın yakın arkadaş olduğu biliniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir